ВХІДНІ ДВЕРІ

Для виробництва вхідних металопластикових дверей на заводі ViGrand використовуються ПВХ профілі від європейських і вітчизняних постачальників, а також профільні системи, розроблені спеціально для нашої компанії під власною торговою маркою ViGrand:

 

  • Aluplast (Т-120);
  • Köning (Т-104);
  • Brokelman (Т-116, Z-96);
  • ViGrand (Т-120, T-96);
  • WinOpen (Т-105, Z-105).

Вхідні металопластикові двері від компанії ViGrand не тільки надійні та якісні, а й енергозберігаючі, шумоізолюючі та герметичні. В залежності від потреб, вхідні двері з ПВХ профілю можна встановлювати як у жилих приміщеннях, так і в виробничих, господарських і офісних, підбирати необхідну комплектацію, конфігурацію та дизайн, орієнтуючись на необхідні показники опору теплопередачі.

Для того щоб надати вхідним дверям максимальної міцності та статичної жорсткості, на заводі ViGrand  дверні профілі армуються металом замкнутого січення товщиною від 1,5 до 2 мм, в залежності від призначення. Всі отвори в армованому профілі виробляються за допомогою плазморіза, спеціального обладнання, яке дозволяє не розривати армування в місці установки замку і зберегти ребра жорсткості. При виготовленні дверних стулок ми використовуємо пластикові ставні (“копита”) для збільшення міцності зварного шва конструкції і для зв'язування армування у замкнутий контур.

Збирання металопластикових вхідних дверей на заводі ViGrand здійснюється на високотехнологічному німецькому обладнанні, всі операції в виробничому процесі відбуваються автоматично і з максимальною точністю, а людський фактор зводиться до мінімуму. Вироблені конструкції відрізняються високою якістю і повністю відповідають вимогам державних стандартів.