Тел. (096)9519250, (050)8716745, (044)‎3555326

ПІДВІКОННЯ

Компанія ViGrand пропонує широкий вибір пластикових підвіконь, які відрізняються високою міцністю, стійкістю до вологи, а також перепадів температури і механічних навантажень. В асортименті представлені рішення від таких виробників, як Open Teck і Plastolit.

Підвіконня від української компанії Open Teck є найбільш доступним і раціональним рішенням, адже вони відрізняються високою якістю і, при цьому, мають невисоку вартість. Серед розмаїття вибору відповідне рішення знайдеться на будь-який смак і бюджет.

Лінійка підвіконь даного бренду відрізняється за кольором і типом покриття - матові і глянцеві. При цьому вони відрізняються високою міцністю, тривалий час зберігають первинний вигляд і є екологічно чистими. Підвіконня від Plastolit - це рішення преміум-класу.

Завдяки спеціальним термо- і вологостійким покриттям, вони майже не дряпаються і не втрачають початкового забарвлення, як у глянцевому, так і в матовому вигляді. Також доступні різні декоративні варіанти оздоблення: кольору білого або бежевого мармуру, золотий або рустикальний дуб і венге. Виготовлені за німецькими технологіями та у відповідності з усіма вітчизняними стандартами, підвіконня Plastolit, крім вищевказаних якостей, є міцними, надійними і простими у догляді.

Рустикальний дуб Глянцевий

Рустикальний дуб Глянцевий

Мрамор               Глянцевий и матовий

Мрамор
Глянцевий и матовий

Золотий дуб Глянцевий

Золотий дуб
Глянцевий

Венге Глянцевий

Венге 
Глянцевий

БілийГлянцевий и матовий

Білий
Глянцевий и матовий

Бежевий мрамор Глянцевий и матовий

Бежевий мрамор Глянцевий и матовий

 

Корзина

Корзина пуста.