Тел. (096)9519250, (050)8716745, (044)‎3555326

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

Компанія ViGrand окрім стандартних металопластикових конструкцій виготовляє нестандартні за своїми розмірами та конфігураціями вікна, які користуються великою популярністю при індивідуальних забудівлях, на дачах, заміських будинках, сучасних багатоповерхівках, дизайнерських будівлях для створення певного колориту.

Для  виготовлення нестандартних вікон Vigrand, а також дверей,  використовуються профільні системи Brokelman, Koning, Aluplast Ideal 2000, ViGrand. Застосування даних профілів гарантує не тільки високу надійність і практичність вікон, а й забезпечує їх енергоефективність.

МИ ВИКОНУЄМО НЕСТАНДАРТНІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА НАСТУПНИХ ФОРМ:

  • арочні;
  • овальні;
  • круглі;
  • трапецієподібні;
  • трикутні;
  • еркерні або складені;
  • косокутні;
  • комбіновані конструкції.

Еркерні вікна найчастіше обирають для засклення балконів, лоджій, веранд, зимових садів. Стандартні прямокутні вікна з’єднують між собою під кутом 90 – 180 градусів за допомогою еркерних труб. Еркерні вікна значно розширюють простір та можуть використовуватись для великих площ.

Виробництво нестандартних металопластикових вікон та дверей - це складний технологічний процес, який вимагає спеціалізованого обладнання, якісних матеріалів і часу. 

Обробка профільних систем відбувається на сучасних автоматичних лініях від STURTZ, ALUMA і ELUMATEC..Через особливості процесу виготовлення для кожної форми нестандартних вікон висуваються певні технічні обмеження, ознайомитись з якими Вам допоможе наш менеджер.

ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ І РІЗНОМАНІТНІСТЬ КОЛЬОРІВ

Для отримання індивідуального вигляду металопластикових конструкцій та відповідності до інтер’єру   компанія ViGrand використовує:

  • ламінування - різноманітний асортимент ламінаційних плівок Renolit для підбору необхідного відтінку та текстури.
  • декоративні шпроси, кольорові архітектурні плівки та нестандартне скло – для оформлення склопакетів.

УХИЛЬНО-ЗСУВНІ СИСТЕМИ

Компанія ViGrand також спеціалізується на виробництві ухильно-зсувних вікон і дверей з металопластикових профільних систем. Ухильно-зсувні системи прекрасно забезпечують високий рівень звукоізоляції і зберігають тепло в приміщенні. Це універсальні системи, які завдяки спеціальній фурнітурі, мають три режими відкривання (нахил, паралельне зміщення або зсув).

Ці системи особливо зручні в невеликих приміщеннях, так як вони не відкриваються за аналогією стандартного вікна (на 90°С), і тому займають набагато менше місця. Крім того, вони можуть бути корисними при склінні великих отворів, так як є можливість замовити конструкцію, що значно перевищує габарити стандартних поворотно-відкидних вікон і дверей.

Косокутні вікна

Косокутні вікна

Овал

Овал

Трапеція

Трапеція

Трикутник

Трикутник

Нестандартне вікно Коло

Нестандартне вікно Коло

Складні ПВХ окна

Складні ПВХ окна

Арочні

Арочні

 

Корзина

Корзина пуста.