Тел. (096)9519250, (050)8716745, (044)‎3555326

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

Міжкімнатні двері від компанії ViGrand  відрізняються унікальними практичними якостями, високою надійністю і довговічністю, завдяки чому широко використовуються при реконструкції та оформленні не лише будинків, але і офісів, магазинів, ресторанів та інших приміщень. Металопластикові міжкімнатні двері є стійкими до впливу вологи і корозії, що дає можливість встановлювати їх в кухні, ванній, душовій і т. д. А гігієнічність, екологічність і легкість в обслуговуванні роблять їх ідеальним рішенням для медичних, лабораторних та дитячих установ. Міжкімнатна дверна група виготовляється із дверного профілю з трьома віконними петлями та має внутрішнє відкривання. Компанія ViGrand пропонує широкий вибір міжкімнатних дверей з наступних ПВХ-профілів:

  • Lider;
  • Win-Open;
  • Brokelman;
  • Köning.

Профільна система є важливим фактором, що впливає на довговічність і функціональність дверей. Тому ми використовуємо сертифіковану сировину від виробників, якість продукції яких перевірено роками. Всі профілі є безпечними, надійними і екологічними. При цьому особлива увага приділяється культурі виробництва.

ОБЛАДНАННЯ НА ЗАВОДІ VIGRAND

На нашому заводі застосовується спеціалізований високотехнологічний обробний центр Thorwesten, який дозволяє автоматизувати процес виготовлення дверей і звести людський фактор до мінімуму. Також зварювання всіх вхідних і міжкімнатних стулок виробляється на автоматичній зварювально-зачистній лінії Hollinger, що дозволяє проводити зварювання 4-х кутів за один цикл і досягти точних діагоналей в конструкції, а зачистка зварних швів проводиться з ювелірною точністю. Широкий асортимент і різна класифікація профільних систем гарантує можливість підбору індивідуального рішення для кожного клієнта, з будь-якими вимогами і бюджетом.

Довговічність і якість металопластикових міжкімнатних дверей залежить не лише від обраного профілю, а й від комплектуючих і фурнітури. Тому ми вибрали фурнітуру таких виробників, як МАСО і VORNE.

Основні переваги комплектуючих цих брендів полягають у високій якості, перевіреній роками, а також довговічності, надійності і універсальності. В якості замків можуть бути використані короткі або рейкові запірні механізми з нажимними гарнітурами як турецького, так і німецького виробництва. Багатокамерність профілів, які використовуються у виготовленні міжкімнатних металопластикових дверей, забезпечує високу теплоізоляцію, тому такі двері можна встановлювати між опалювальними та неопалювальними або охолоджуваними приміщеннями (наприклад, холодильними камерами, спеціальними виробничими цехами).

 

Крім збереження тепла, міжкімнатні двері з металопластику також володіють високими звукоізоляційними характеристики. Наприклад, навіть при використанні однокамерного склопакета і трикамерного профілю можна знизити гучність проникаючого шуму до прийнятних 40-43 дБ. Закриваючи двері, ви «відрізаєте» більшу частину сторонніх звуків, за винятком хіба що високих тонів (крики, виття тварин, сирени). Але і вони будуть чутні досить приглушено.

Корзина

Корзина пуста.