ФУРНІТУРА

Фурнитура VigrandФУРНІТУРА

Компанія ViGrand співпрацює з провідними виробниками
фурнітури до металопластикових виробів - MACO і VORNE.

ФУРНІТУРА І КОМПЛЕКТУЮЧІ VORNE

Турецька фурнітура VORNE - це економічність і бездоганна якість, підтверджена багатьма міжнародних сертифікатів якості, в тому числі і українським сертифікатом УкрСЕПРО. Вона проста в збірці, надійна і довговічна багатофункціональна, не

боїться корозії і витримує навантаження до 130 кг, має такі переваги:

 

 • Регулюємі ролики на приводах. Завдяки регульованим роликам на приводах, ножицях і додаткових притискачах, є можливість регулювання притиску стулки. Крім функції блокування стулки, є можливість забезпечити достатню ізоляцію. Також завдяки регулюванню з часом можна уникнути порушення ізоляції в міру зносу ущільнювачів.
 • Механізм верхнього кронштейна. Завдяки тому, що кронштейн знімається, він не поділяється на лівий і правий. Використання пластикових втулок в петлі усуває проблему зносу металу від тертя. Крім цього відпадає необхідність використання  мастила.
 • Блокатор помилкового відкриття. Механізм, що запобігає одночасне відкривання у двох площинах входить в стандартну комплектацію.
 • Система захисту від різкого закривання. При різких поривах вітру, стулка, відкрита на провітрювання і захищена від різкого закривання і, як наслідок,  від пошкоджень.
 •  Сертифікація. Виробництво сертифіковане по ISO 9001, при якому здійснюється контроль як за виробництвом, так і за станом ливарних форм, що забезпечує необхідний рівень якості продукції. Якість контролюється на 6 стендах компанії. Власна лабораторія оснащена стендом для перевірки кількості відкриттів (20 000 циклів), де фурнітура з цехів вибірково комплектується для даних випробувань. Автоматична лінія здійснює контроль за товщиною антикорозійного покриття (норма 12 мк покриття 3-ьох валентним хромом). Крім цього існує постійний інструментальний контроль як за готовою продукцією, так і за матеріалами.

ФУРНІТУРА MACO

MACO - австрійський виробник фурнітури з 60-ти річним досвідом, наповнює кожен елемент фурнітури додатковою якістю або функціональною перевагою, що відрізняє її від інших аналогів багатьма опціями:

 •  Блокатор-припідіймач. Всі поворотно-відкидні вікна з фурнітурою МАСО мають мікроліфт блокіратор, головною функцією якого є перешкоджання провисання стулки і, як наслідок, зачіпанні стулки за коробку в момент закривання, або відкривання.
 • Притиск нижньої петлі на стулці. У МАСО, нижня петля регульована в трьох площинах.
 •  Ребро жорсткості і ковзання на лицьовій шині. МАСО розробила для Вас ребро жорсткості і ковзання на лицьовій шині. Дана конструкція, дозволяє в рази знизити коефіцієнт тертя між шинами, що значно зменшує величину навантаження на ручку при закриванні і забезпечує м'який хід ручки.
 •  Вбудований фіксатор від закриття стулки при протязі. Фіксатор МАСО виконаний з високоякісного феро-пластика, який забезпечує надійну фіксацію стулки у відкинутому положенні і при цьому комфортне керування.
 • Запірні регульовані цапфи. Унікальна еліпсоїдна форма цапф в фурнітурі МАСО виключає їх мимовільне провертання в момент замикання, а збільшений хід цапф 38 мм - гарантоване і надійне зачеплення за запірні планки, що в сукупності забезпечує 100% -ий притиск по всьому периметру.
 •  Втулки пригальмовування стулки в петлях. Пластикові втулки забезпечують плавну роботу в поворотному положенні стулки, виключають тертя металевих елементів і мінімізують ймовірність виникнення всіляких неприємних звуків, пов'язаних з цим процесом, збільшуючи термін служби петлевої групи.
 •  Підпружинений відкидний запор в механізмах. В механізми МАСО вбудований спеціальний запор, який надійно фіксує стулку у відкинутому положенні, виключаючи тим самим її ляскання і деренчання, не перетискаючи при цьому ущільнювач.
 • Унікальное покриття фурнітури воском. Сьогодні всі елементи фурнітури МАСО покриваються восковим шаром, який забезпечує легку і безшумну роботу, а також дозволяє поліпшити захист поверхні від корозії.
 • Мікропровітрювання. Функція мікропровітрювання МАСО забезпечить швидкий приплив свіжого повітря без протягу. Повернувши віконну ручку на 45 °, стулка відкидається від рами всього на 10 мм, забезпечуючи приплив свіжого повітря без сильного переохолодження приміщення.
 •  Дата виробництва +10 років гарантії. Наявність точної дати виробництва на всіх функціональних частинах фурнітури є абсолютно унікальною особливістю фурнітури МАСО і говорить про високу якість її елементів.

Покриття МАСО Silber-Look. Це тришаровий антикорозійний захист, нанесений гальванічним методом:

 • 1-й шар: Цинк (мінімум 6 мкм).
 • 2-й шар: Хроматування - хімічний захисний шар.
 • 3-й шар: Покриття воском на молекулярному рівні.