Компанія ViGrand пропонує широкий вибір пластикових підвіконь, які відрізняються високою міцністю, стійкістю до вологи, а також перепадів температури і механічних навантажень. В асортименті представлені рішення від таких виробників, як Open Teck і Plastolit.

Шпроси - це декоративні елементи, що використовуються для надання металопластиковим конструкціям оригінального зовнішнього вигляду. Міжскляні шпроси встановлюються всередині склопакета. Візерунок (геометричні фігури, зірочки, решітки) формується за допомогою спеціальних з'єднувачів всередині склопакета при його виготовленні.

Компанія ViGrand співпрацює з провідними виробниками
фурнітури до металопластикових виробів - MACO і VORNE.

Компанія ViGrand окрім стандартних металопластикових конструкцій виготовляє нестандартні за своїми розмірами та конфігураціями вікна, які користуються великою популярністю при індивідуальних забудівлях, на дачах, заміських будинках, сучасних багатоповерхівках, дизайнерських будівлях для створення певного колориту.

Для  виготовлення нестандартних вікон Vigrand, а також дверей,  використовуються профільні системи Brokelman, Koning, Aluplast Ideal 2000, ViGrand. Застосування даних профілів гарантує не тільки високу надійність і практичність вікон, а й забезпечує їх енергоефективність.

  1. Компания на рынке изготовления светопрозрачных конструкций с 2000 года
  2. Автоматизированное производство с собственной линией по производству стеклопакетов
  3. ...

Что такое хорошо, именно для вас, что нужно учитывать если перед вами стоит задач недорого остекления почему следует выбрать окна от производителя, а не готовые окна.
Надеемся эта статья поможет вам разобраться что же кроется за фразой хорошие окна и какие окна будут хорошими именно для Вас.